Побудована найбільша в Україні Корпоративна інформаційна система на базі "1С:Підприємство" - 1420 користувачів!

"Ен-Сі-Ейч Едвайзорс Інк", представництво в Україні - інвестиційний фонд, у напрямку с/г інвестиційних проектів: рослинництво, елеватори, тваринництво. У агропроект Фонду входить більше 90 компаній. До складу інвестиційного фонду «NCH Advisors» входять 7 холдингів: "ЛАТАГРО", "Біо Агро", "Золотий Світанок", "Чарівній Світанок", "Краєвид", "Промінь-Агро", Агросіті ".

Заказчик: "Ен-Сі-Ейч Едвайзорс Інк"
Автоматизировано рабочих мест: 1420
Внедрение системы: Управління виробничим підприємством для України

Про проект

Спеціалістами центру компетенції з виробництва ПП "ІН-АГРО" завершено впровадження ПП "1С: Управління виробничим підприємством 8 для України" в групі компаній Інвестиційного Фонду "Ен-Сі-Ейч Едвайзорс Інк".

Холдингам вдалося вирішити ряд основних завдань, таких як забезпечення ефективної роботи підприємств компанії в єдиній інформаційній системі, ведення обліку у відповідності з НСБУ, оперативне отримання звітності, консолідація даних на рівні холдингу та Інвестиційного Фонду.

Основними цілями проекту було впровадження єдиної облікової політики, а також побудова на її основі автоматизованої інформаційної системи бухгалтерського, податкового та управлінського обліку. Для реалізації зазначених цілей була відкрита програма проектів:
  • розробка проектної документації;
  • розробка та впровадження нової інформаційної системи в «пілотних» компаніях;
  • тиражування інформаційної системи на всі компанії групи;
  • вдосконалення облікової політики бухгалтерського обліку та розробка єдиної нормативно-довідкової інформації;
  • формалізація та автоматизація бізнес-процесів.

В якості генерального підрядника компанія «ІН-АГРО» здійснювала управління проектом, розробку функціональності, впровадження в «пілотних» компаніях, участь на етапі тиражування, навчання ключових користувачів, створення та запуск Лінії консультацій користувачів.

В ході проекту вирішені завдання консолідації даних на рівні холдингу та Інвестиційного Фонду, управління правами доступу, уніфікації та систематизації загальної довідкової інформації.

Впровадження в холдингуХочеш отримати безкоштовну консультацію фахівця?