Про компанію ІН-АГРО

Компанія «ІН-АГРО» спеціалізується на створенні систем управління та обліку
на підприємствах різних масштабів та видів діяльності.

ІН-АГРО - розробник програмних продуктів для управління, в т.ч. спеціалізованих рішень для агропромислових підприємств.

За 15 років фахівці «ІН-АГРО» реалізували понад 1000 проектів для підприємств різних сфер: агропромисловість, харчова промисловість, хімічна та фармацевтичне виробництво, машинобудування, будівництво, оптова та роздрібна торгівля, бюджетна сфера, сфера послуг та інші.

Серед наших клієнтів, як лідери галузей, так і невеликі підприємства.

                                                                   


Фахівці "ІН-АГРО" нададуть професійні послуги для розвитку бізнесу в області:

Доручивши роботи ІН-АГРО, Ви отримаєте корпоративну систему для ефективного управління компанією в обумовлені терміни що відповідає Вашим потребам.

Гарантії успішної реалізації проекту фахівцями «ІН-АГРО»:


Система менеджменту якості послуг компанії "ІН-АГРО"
сертифікована відповідно до міжнародного стандарту
ISO 9001:2015


Ми також реалізуємо проекти в рамках Програми підтримки малого і середнього бізнесу за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку.

Компанія «ІН-АГРО» підтвердила кваліфікацію для реалізації консалтингових проектів для малого і середнього бізнесу за підтримки ЄБРР у напрямку: автоматизація обліку і управління на підприємствах України (впровадження інформаційних систем).

Виконуємо проекти у всіх регіонах України


ІН-АГРО - член Спілки Автоматизаторів Бізнесу (САБ)

Компанія "ІН-АГРО" входить до Всеукраїнської спілки Автоматізаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS,"1С:Підприємство" та ін. Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), в підвищенні компетенцій фахівців і користувачів. САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг в сфері автоматизації.

  • Партнер з продажу і супроводу програм "1С:Підприємство", що є підтвердженням вендора про якісне надання комплексних послуг з автоматизації управління і обліку на основі системи "1С:Підприємство".

  • Партнер мережі "Оренда програм "1С:Підприємство"

  • Партнер мережі "Консалтинг"

Хочеш отримати безкоштовну консультацію фахівця?